Naast wat geharrewar met raadslid Bokhove was ook het optreden van raadslid Quasten niet geheel naar de zin van burgemeester Baas.
Hij verweet haar geen passende bewoordingen te gebruiken.
Ik neem aan dat hij daarbij doelde op de constatering van Quasten, dat wethouder Boland een verrassend verlies aan korte termijn geheugen vertoonde, gelet op zijn bewering dat hij nooit geprobeerd had om drempels op te werpen, waardoor het voor de “nieuwe raad” moeilijker zou zijn de eerder genomen beslissing terug te draaien.
Nu vind ik de constatering dat de wethouder kennelijk last heeft van een verlies aan korte termijn geheugen nog al mee vallen, maar burgemeesters denken daar wellicht anders over.
Verder heeft raadslid Quasten de goede gewoonte om wat zij in de raad beweert ook nog eens op haar weblog te publiceren, zodat voor- en tegenstanders kunnen nalezen wat zij (en op grond van welke argumenten) in de raad naar voren heeft gebracht.
Men kan het met die argumenten eens of oneens zijn, maar feit is dat zij een oprechte poging doet haar kiezers te informeren over de door haar ingenomen standpunten.
Lijkt me allemaal net even iets belangrijker dan de vraag of haar taalgebruik wel voldoende gepolijst is.
Gaaaaaap! Go, alweer half tien geweest.
LikeLike
Ik lees het nu ook weer en denk: kinderachtig.
LikeLike
Die Jut en Jul-associatie benadert redelijk de hoedanigheid van dit eeuwig doorgaande gebeuren ja 😉
LikeLike
Ik voel me niet aangesproken.
LikeLike
Ik wel.
LikeLike
Correct, ik had het over Jul en niet over Jut natuurlijk!
LikeLike
(we zijn ook net Jut en Jul in onze pogingen elkaar de loef af te steken. Ben bereid te stoppen, als ik maar win :-P)
LikeLike
Nee “manufacturing consent”
LikeLike
Necessary Illusions raadde je me aan zei je….?
LikeLike
Gelukkig ben ik volksvertegenwoordiger
LikeLike
Stella is politica, dus opportunistisch, en geen haar beter dan de rest van die figuren allemaal.
LikeLike
Met je kwalificatie dat de gemeenteraad van Enkhuizen voornamelijk uit opportunisten bestaat kan ik wel leven.
Mijn waardering betrof het feit dat zij een poging doet haar kiezers te informeren over de standpunten die zij heeft ingenomen.
Daar kunnen de opportunisten die de coalitie vormen nog een puntje aan zuigen.
LikeLike
Je moet denk ik wel de factor tijdsbeschikbaarheid van personen even betrekken in je overwegingen.
LikeLike
Ik protesteer. Maar ik ben nou eenmaal http://www.adhd.er
LikeLike
Volgens mij ben jij gewoon gekloond en lopen jullie met z’n vieren de boel te treiteren met je feminiene pestkopperij! 😉
LikeLike
Beetje flauw argument vind ik, zeker waar het jouw partij betreft. Beide prominenten in je fractie zijn volgens mij pensionado.
Volgens mij heeft Bokhove een full-time job, maar slaagt hij er evengoed in om zijn kiezers te informeren.
LikeLike
Rob heeft een fulltime job, en werkt ongeveer 50 uur in de week plus nog aanliggende werkzaamheden.
Zelf werk ik ook fulltime, doe thuis tegenwoordig letterlijk alles alleen, en heb de politiek zelf erbij.
De kids vragen hun aandacht, en het is sinds m’n vriendin dood is gewoon absurd druk af en toe. Voor die tijd hield ik het ook allemaal redelijk bij.
LikeLike
Werken tussen 12 en 2 helpt achterstand in te halen.
LikeLike
Kijk dat wou ik zelf ook zeggen maar dat klinkt zo betweterig. Ik heb 1.15 fte trouwens 😛 En 5 kinderen.
LikeLike
Die 1.15 dekken trouwens niet de lading. Maar goed heb ik al eens gezegd dat ik (geen) http://www.adhd.er ben?
LikeLike
Gister kwam ik op internet de uitspraak “Haast je langzaam” tegen, “Festina lente”. Heel goed, ik heb hem direct onder de slapende kabouter op m’n site gezet!
Laatst las ik dat van ADHD en de -achtigen die eraan vast zitten, hoogstwaarschijnlijk deels in het gebruik van pesticiden de oorzaak en oorsprong ligt.
Jij zou dus dan een gifslachtoffer zijn, en aan de hand van de eigenschappen die de daaraan gekoppelde schade oplevert, de wereld en de medemens beoordelen. Waarmee maar weer eens duidelijk wordt dat GroenLinks en z’n milieufanaten toch een grote kern van waarheid verkondigen, de wereld gaat namelijk aan onzin ten onder. Waarbij ik met “onzin” dan de overmatigheid van gifgebruik bedoel, voordat het weer zoals gewoonlijk in deze stad verkeerd begrepen wordt….
Zelfs Einstein, een groot idool van me, refereerde daar al aan.
Bij jou als linksman levert het ook nog samenwerking met ultrakapitalisten op, terwijl je dat zelf andersom ziet. Maar dát is weer een ander verhaal.
LikeLike
Zoals gezegd, ben geen ADHD-er. Opvallend dat je graag dat etiketje gebruikt als iemand gewoon wat fitter dan jij is.
Over gif: die afspraak staat nog.
Laatste paragraaf: je denkt te veel in hokjes en vijandsbeelden.
LikeLike
Fitter dan ik kan gauw zeg! Als je kan lopen in rechtopstaande toestand ben je al fitter dan ik als moegewerkte arbeider zijnde ter heil en glorie van de vaderlandse economie.
Laatste paragraaf: nee hoor, ik heb mijn vijanden lief en dan het geen vijanden meer maar medemensen. Toch?
Jij plaatst mij in het hokje van mensen die vijandsbeelden hebben…. 🙂
LikeLike
Jij plaats mij in het hokje van mensen die hokjes gebruiken voor mensen met vijandsbeelden. Ligt aan mijn
naam bhokhove
LikeLike
Nog even doorgaan, mannen; es kijken of de automatische woordafbreker jullie zinnen in dit kadertje nog aan kan….
LikeLike
De opmerking over korte termijn geheugen ging er vooral om dat dhr. Boland niet wist over welk gesprekverslag het ging als het ging over “drempels opwerpen”.
LikeLike